Domů O NÁS MASÁŽE AKTUÁLNĚ Galerie 
< Zpět

O NÁS

Asi před 14ti lety se mi dostala do ruky kniha „od sexu k nadvědomí“, od té doby se Osho stal mým osobním duchovním průvodcem. Cesty k sebepoznání jsou úzké,každý si musí svoji vlastní ujít. Někdy je na naší cestě zapotřebí mnoho vnitřního pláče. Nejpěknější věci na světě můžeme poznávat a prožívat, těžko se však definují.

Na mé cestě jógy, meditací, práce s kyvadlem, kartami, andělské terapie, zasvěcení do některých z vyšších energií, neustávající práce na sobě samé jsem se automaticky přibližovala k tantře..

Jsem ženou, pro niž vnitřní svoboda je považována za jedno z největších bohatství,bylo přirozené že jsem se stala tantrickou masérkou. Jsem vděčna za svoje ženství,zato že mohu s láskou pečovat o svoji energii, o svoji vnitřní šakti.

Uvědomuji si božství, které je právě v každém v nás.

Jóga, meditace, tanec, hudba a voda tvoří jednu nádobu – tvoří moji bytost.


O tantře to podstatné z mého pohledu…

Tanra je individuální rebelství, chce abyste byli radostní, živý, odvážní, soucitní, plni lásky a energie, přesto je absolutně svobodná, nikomu nic nevnucuje. Učí nás otevřenosti k sobě samým, lásce ke svému tělu, lásce bytostné, učí nás zralosti. Vyzrálý člověk pomáhá partnerovi,kterého miluje zbavovat se pout a získávat volnost.Láska spojená s závislostí nikdy není pěkná..

Tantrická cesta osvobození,není praktikována v širším měřítku, protože na něco takového nemají lidé dostatek odvahy.Jedinci,kteří ji praktikují si mnohdy vytrpěli, protože společnost si myslí že je takové jednání hříšné. Velmi mylně je spojována pouze se sexualitou. Tantra odhaluje a osvobozuje naše srdce, probouzí naše tělo, přičemž vycházejí na povrch naše skryté možnosti.


O masážích u nás…

Vzhledem k tomu že moje vnímání tantry není vyhraněno pouze na masáž, používám techniky k rozproudění veškeré energie uvolńované při hudbě, tanci, meditaci, seznamuji klienty s technikami dýchání do čaker,práce s dechem, povznesení energie, proudění energie kundaliny, smyslem a postupy tantrických rituálů, odhození negativních emocí, utišení a očištění mysli.

Každá masáž,stejně jako každý z nás, je jedinečná, vzájemně obohacující a individuální dle klienta na kterého se pomocí výše zmíněných technik naciťuji.Je podávána s úctou a láskou k tělu, které je celé opečováváno .Energie je rozváděna po celém těle a znovu stahována pro zvýšení prožitku na jiné než pouze fyzické úrovni.

Cílem tantrické masáže není žádná určitá konkrétní cesta, je to umění a dobrodružství přijímat.Osvojením tantrického vnímání se pohled na svět mění, Vaše srdce a smysly se otevřou svému okolí.

O ozdravných účincích masáží – všeobecně známých,je možno se dočíst v mnoha knihách i na internetu. Nejpřínosnější je však vlastní zkušenost.

Před každou masáží máte dostatek klidu a času probrat Vaše očekávání u čaje, stejně tak po masáži necháváme pocity doznít. Proto si prosím přičtěte asi 30 min.k masáži navíc. Sprcha je před i po masáži samozřejmostí.

Na masáže je nutné se objednat předem, telefonicky, nebo emailem, případné otázky Vám ráda objasním.