Domů O NÁS MASÁŽE AKTUÁLNĚ Galerie 
< Zpět

MASÁŽE

Studio je umístěno v nových prostorech se snadnou dostupností z centra a dobrou možností parkování.

Na masáže je nutné se objednat předem, telefonicky, nebo emailem, případné otázky Vám ráda objasním.

Po vzájemném přivítání a seznámeni ve studiu vás čeká rozhovor u čaje při kterém si vysvětlíme průběh celé masáže, všechny Vaše očekávání a potřeby.
Všechny masáže jsou prováděny v útulné masérně, provoněné vonnými oleji, při svíčkách a relaxační hudbě. Používám přírodní neutrální oleje vhodné i pro citlivou pleť. Velmi důležité pro hlubší prožitek přijímajícího je aktivní přijímání masáže, o kterém si budeme povídat v úvodním rozhovoru.

Masáže pro ženy

Vzhledem k tomu že tantrické učení vychází z tajů ženství, ráda bych věnovala sama jako žena více pozornosti k objasnění všem ženám, že je velmi na místě aby nezapoměli jméno své milé – své vnitřní šakti a dopřávali si blahodárné, láskyplné hýčkání.

Žena je průvodkyní lásky a mystické sexuality. Tantrická žena ovládá smyslnost, nadšení, krása tryská z každého jejího pohybu. Taková žena automaticky prociťuje svoji sexualitu od pouhého pohledu do očí. Pokud žena probudí svoji vnitřní šakti, dosáhne celou řadu orgasmů, které ji naplní pocitem štěstí a uspokojení.

S velkou úctou vítám každou odvážnou ženu, která se vydá na cestu svobody…

"Prostou a nevinnou mysl, nahota neuráží, má svůj půvab" ( Osho).

andělská tantra pro ženy
90 min. - 1700 Kč

Masáž je sestavena pro potřeby ženy,její touhy po bezpečném a láskyplném dotyku.. Masáž zahrnuje rituál ve stoje ,následuje jemná ,citlivá masáž celého těla nejprve šátky, peříčky, vlasy,kožešinkami, nahřívání celého těla horkými žínkami, hlazení, houpání,Poté Vás čeká olejová část, péče je věnována každému kousku Vašeho těla. Může ale, nemusí obsahovat intimní masáž joni. Masáž provádím v plné pozornosti s úctou, kdy jsou respektovány hranice přijímající.

Tantra –Lakshmi pro ženy
120 min. - 2300 Kč

Tato masáž je nabízena min. v délce 120 ti min., pro otevřenost ženy k přijímání intimní masáže..obecně, žena potřebuje více času.Zároveň tato masáž nabízí větší prostor pro uvolnění a procítění pestré škály doteků, od jemných po intenzivní. Vychází ze starých taoistických masážních technik. Používám také prvky z kašmírské masáže – větší kontakt s masérkou.Působí blahodárně a ozdravně na celý ženský organismus, psychiku ženy, vnáší nový vhled na problémy jak partnerské,tak i z jiných oblastí. Obsahuje intimní masáž, příp.speciální tantrickou masáž rozetky –která je velmi léčivá v oblasti 1.čakry. Tato masáž je pro ženu nezapomenutelným zážitkem, přináší zcela nový vhled.

Masáže pro muže

Základní tantra pro muže
60 min. - 1500 Kč

Jako u všech nabízených masáží,předchází přivítání, objasnění masáže u čaje, sprcha, energeticky silný uvítací rituál ve stoje k nacítění se na klienta, navození pohody a uvolnění,odhození obav a myšlenek.Následuje samotná masáž, v jejímž průběhu střídám různé druhy a intenzitu doteků, obnáší prvky klasické masáže k uvolnění šíje a zad, taoistické techniky i techniky relaxační.Naučíte se pracovat s dechem, ovládat svoji energii, oddalovat orgasmus.Zahrnuje intimní masáž lingamu.Rozvádění energie napomáhá hlubšímu pocitu vzrušení.Je pozvánkou pro vás ,jak rozšířit svoji sexualitu a otevřít se novým vjemům

Tantra-Šiva pro muže
90 min. - 2300 Kč

Obsahuje všechny prvky základní masáže, včetně rituálu, nahřívání těla horkými žínkami, kožešinky, peříčka.Čeká vás také masáž hlavy, obličeje.Delší čas je věnován masírování intimních partií,případně masáži prostaty.Podle učení Tao se problémům s prostatou dá předejít pravidelným posilováním určitých svalů v pánvi.
Cesta prožitku vášně přijímajícího se ubírá skrze srdce,které je vědomě otevíráno, což se děje ve zdvořilosti, opatrnosti.Výsledkem správné a aktivně přijímané masáže se tzv.nižší energie (žárlivost, vulgárnost, chlípnost) sublimují na energie vyšší (čistotu, obětavost, správná intuice, čistá erotická zkušenost). Muž se stává střídmým, hrdým Šivou.

Masáže pro páry

90 min. - 3200 Kč

Dopřejte si masáž společně s partnerem případně milencem.Tato masáž přináší nevšední zážitek,inspiraci,elán a oživení vztahu.Oba v těsné blízkosti přijímáte synchronní doteky od dvou masérek, příp.na přání může masírovat muž (masér) ženu a žena (masérka) muže. Je možno i zvolit variantu, být pouze jako přihlížející, kdy masérka Vám pomáhá učit se nové doteky, které se Vašemu partnerovi líbí.
Tato masáž může být krásným zpestřením večera, nebo dárkem

Čtyřruční masáž pro muže i ženy (dvě masérky)

90 min. - 3200 Kč

Jedinečný zážitek této masáže spočívá ve zdvojnásobené záplavě dotyků a energie..Lze zažít mnoho dojmů a pocitů od pocitů blaženosti, uvolnění nahromaděných emocí, po velmi intenzivní prožitky.tělo je opečováváno, aby jse se cítili „jako v ráji“. Źádné místo na Vašem těle nezůstane opomenuto.


nabízím dárkové poukazy: